KONST / Litografier / Färglitografi 10256013
nr 1025 6013
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, Ola Billgren (1940-2001), 99/100, signerad 1983, motivet: 40x38
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 14 mars 2016
kl 20:14:37
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
14 mar
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren